Říjen 2013

circle

31. října 2013 v 21:49 | Nancy
většina věcí všechno se vždycky posere.
dnes takový blackout, že jsem nešla do školy. naprosto neschopná komunikace. chvíli jsem si psala s M. , ale je nemocnej a mrzkej.


JÍDELNÍČEK

snídaně: suchej rohlík
svačina: -
oběd: zeleninová polívka
svačina: -
večeře: -

pohyb: ??

eM

30. října 2013 v 19:35 | Nancy
s jídelníčkem je to dneska jednoduchý, po tom, co jsem včera vypila nejsem schopná v sobě dnes cokoli udržet. ani rohlík.
hm, taky dobře.


včera po zkoušce jsme se se S rozhodli, že půl dvanácté je ideální čas na to, ukázat se někde ve městě. šli jsme do jednoho klubu, kde končíme vždycky. za kámoškou a někým, kdo tam s ní byl. eM. byl hrozně vtipný, milý, sranda. bavili jsme se spolu o blbostech a já už byla celkem opilá. pak jsme řekli té kamarádce a S, aby nám vzali panáky, že je počkáme venku a půjdeme potom všichni někam jinam. souhlasili. šli jsme napřed. seděli jsme venku na schodech a já jsem si začala zpívat. hrozně se mu to líbilo. pak jsme se najednou z ničeho políbili.
pak jsme tak spolu byli celý večer, postupně jsme zjišťovali, kolik toho máme společného. bylo mi z toho až blbě, takové hnusné klišé, říkat a slyšet na všechno: tyjo, to neni možný, já taky.
ve čtyři chtěl jít na první ranní bus, já už teda konečně domů, šli jsme po ulici a trochu se motali. pak najednou přelezl nějaký plot a podal mi ruku. vylezli jsme na střechu jedné školky a chvilku tam ještě seděli. pak jsem se zvedla, protože už neměl čas.

"To mi teď už ani nedáš pusu?"
"Nevim, myslela jsem, že pospícháš."
"To si myslíš, že jsem pro tebe tady v tom blbým městě hledal hvězdy jenom tak?"

FUCKTHISSHIT!!
A na V už seru. asi si vážně zaslouží bejt teď sám. nebo si prostě já zasloužím, aby se mnou tak nevyjebával.

víkend

29. října 2013 v 7:17 | Nancy
Ahoj holky,
od pátku jsem byla ve Vídni, udělali jsme si s našima a ségrou takový prodloužený víkend, bylo tam hrozně krásně. asi je vám jasné, jak je těžké se na rodinné dovolené vyhýbat jídlu, když na každé jídlo chodíte do restaurace. aspoň jsem měla tu snahu nedávat si klobásu, zelí anebo schnitzel, ale většinou jsem to řešila nějakým salátem nebo pak i rybou :)
cvičení nebylo, ale za to můžu říct, že jsme každý den - sobota, neděle, pondělí - tak 4-6 hodin pořád jenom chodili. no, apsoň něco. dnes a zítra mám prázdniny, vstala jsem dřív, ať si teď můžu zacvičit a začít se učit, mám toho mraky a odpoledne kafe s kamarádkou. večer máme zkoušku s mým milým hudebníkem, ani nevím, jestli jsem vám říkala, že mám kapelu.


když jsem se včera vrátila domů, tak jsem mu hned zkoušela volat. nicméně mi to nebral. nejspíš je už out of order na té chatě od babičky. je z podivem, že zrovna tohle mu na tu jeho hlavu pomáhá. asi potřebuje jenom tak sedět na verandě, koukat na hory kolem, kouřit, trochu se opalovat a nechat se obskakovat babičkou. a pak tloustnout. haha.
stejně ho mám ráda. i přes to jeho bříško, což je celkem ironie, když to svoje nesnáším (?)

doufám, že se ve čtvrtek uvidíme, tak mi konečně řekne, že si už má v hlavě pořádek.

ještě se ozvu s dnešním jídelníčkem, mám v plánu se později vyhrabat z toho učení a zajít koupit kopec zeleniny.

držte se)

what to expect? nothing.

24. října 2013 v 19:04 | Nancy |  Deník

dneska po škole jsem se odhodlala k tomu, abych se ho zeptala, jestli si nechce na chvilku někam sednout a popovídat si. souhlasil. včera jsem o tom přemýšlela celou noc a měla jsem vymyšlenou spoustu nezávazných věcí, o kterých bychom se mohli bavit. ale mluvil většinou on. o vysoké, o tom, jak byl na nějakých kurzech, občas se zeptal na něco mě. pak jsem mu řekla, že mi chybí, řekl na to, že já jemu taky.

aha? co na to říct? řekl mi, že by se mnou chtěl být, jen že si musí vyřešit teď spoustu věcí, které předtím způsobovaly to, že nám to neklapalo. není podstatné. tak jsem řekla, že to zní jako plán. ptal se mě, proč jsem si nedala aspoň víno, když pivo nechci a proč se pořád tak klepu zimou. a řekl, že mi to sluší.

pak mě doprovodil na autobus, rozloučila jsem se s ním docela rychle, protože jsem se bála, že se neudržím a aspoň ho na chvíli chytím za ruku.

teď je mi hůř. jak to myslel? byla to pravda? já nevím.

JÍDELNÍČEK

Snídaně: mistička jablečeného pyré
Svačina: 1 kukuřičný plátek
Oběd: trocha rýže a dušeného masa
Svačina: -
Večeře -

Pohyb: 60 minut spinnig

poslední dny

23. října 2013 v 21:11 | Nancy
poslední dny jsem toho měla tolik, že jsem se vůbec nedostala na počítač. co se týče jídla, tak snídám jablečné pyré, které pro mě mamka udělala extra skoro bez cukru, ve škole sním menší porci oběda (včera kuskus, dneska brambory) a odpoledne už jenom zeleninu..

když přijdu domů, dávám si hodinu cvičení, takže s tím problém taky není. pokud váha nelže, tak už je to 51kg - jaká změna.

spíš psychicky je to teď v háji. pořád je to čerstvé, on je vlastně ten důvod, proč jsem chtěla začít zhubnout. po tom, co jsme se rozešli jsem se rozhodla, že ho dostanu zpátky, protože ten rozchod byl divnej a vlastně jen vyplynulo, že potřebuje čas, aby si vyřešil svoje deprese a našel konečně psychiatra, kterej mu pomůže s tou jeho bláznivou chaotickou hlavou. jen jsme od sebe "už" týden a když se potkáme, tak se bavíme o největších blbostech. nebo spolu kouříme. kupujeme si kafe ve školním automatu. a když spolu mluvíme, tak ani nedýchám, protože se mi z něho točí hlava.

on je moje motivace.


DNES

Snídaně: mistička jablečného pyré
Svačina: -
Oběd: 3 větší brambory
Svačina: -
Večeře: jedno rajče, třetina okurky, půl papriky

pohyb: 60 minut cvičení na břicho, stehna, zadek, 30 minut běh, 30 minut chůze

19. 10. 2013

20. října 2013 v 11:13 | Nancy |  Jídelníček
Včera to šlo, naši byli celý den pryč, takže žádné přemlouvání a vymlouvání. o to horší to dnes bude nejspíš u babičky, ale všechno se má zkusit vydržet. byli jsme se včera s L. projít k jezeru, bylo krásně a všude bylo barevné listí. po dlouhé době jsem hulila a pak jsme se hodně smáli, mluvili o blbostech a s překvapením zjistili, jak dlouho už se vlastně známe. je to vážně asi nejlepší kamarád, jakého teď mám. ale i tak mu nikdy neřeknu pravdu.


Snídaně: 3x křehké plátky, 2x plátek kuřecí šunky
Svačina: -
Oběd: 1x jablko
Svačina: -
Večeře: -

Pití: 1l neslazeného černého čaje, 2 černé kávy bez cukru, 1,5 l čisté vody

Pohyb: 60 minut chůze, 100x sklapovačky

mám být spokojená?

17. 10. 2013

18. října 2013 v 13:15 | Nancy |  Jídelníček
Snídaně: 2x kukuřičné křehké plátky (50 kcal)
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: -
Večeře: -

Pohyb žádný, bylo mi celé odpoledne špatně, motala se mi hlava a musela jsem jen ležet.. dneska to napravím, jsem na sebe pěkně naštvaná :(

14. 10. 2013

16. října 2013 v 20:31 | Nancy |  Jídelníček
Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: -
Večeře: kuřecí maso (100g = 140 kcal), půlka krajíčku chleba (cca 60 kcal)

Pohyb: 130 sedů lehů, 40 minut dalšího posilování
Pití: 3 x káva, cca 3l čisté vody

večer jsem to už nevydržela..ale polepším se!

ANA: 400 kcal
NANCY: 200 kcal